Şirket Profili

Motif Harita Mühendislik Bürosu faaliyetine başladığı 2011 yılından itibaren, konusunda uzman ve tecrübeli teknik kadrosuyla, son teknoloji sertifikalı mobil ölçüm cihazları kullanarak, farklı sektörlere hizmet üreten bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır.

Ülkemizin önde gelen lazer tarama şirketlerinden biri olarak müşterilerimize, son teknoloji tekniklerle zaman ve maliyet tasarrufu sağlayıp, kalite ve güvenliğin en üst düzeyde tutulduğu yenilikçi çözümlerin geliştirilmesinde katkıda bulunuyoruz. Bu sebeple hizmet politikamız, çalışmalarımızda hassasiyet, doğruluk, kalite ve verimlikten asla taviz vermeden hizmet üretmektir. Yıllardır bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimiz, bu konunun en büyük ispatıdır.

Kuruluşumuzla birlikte özellikle 3 Boyutlu Lazer Tarama ölçme servisimiz kapsamında; uzmanlık alanımızdan kaynaklı olarak kültürel mirasımızın korunmasına yönelik uygulamalar genel faaliyetlerimizi oluşturmakla birlikte, FARO FOCUS 3B Lazer Tarama cihazı ile değişik sektörlerde de başarılı çalışmalar yaparak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Motif Harita Mühendislik Bürosu sertifikalı mobil ekipmanlarıyla, her türlü arazi ve yapı kütlesini, Tersine mühendislik ve Endüstriyel uygulamalar için makine ve sanayi ürünlerinin imalat sonrası 3 boyutlu tematik renklendirilmiş analiz ve raporlamalarını, konusunda yetkin mesleki formasyona sahip Ölçme Mühendisleriyle imza altına alıp belgeleyerek, farklı sektörlere teknik expertizlik hizmetini de güvenle verebilmektedir.

Motif Harita Mühendislik Bürosu ana kadrosu dışında, proje bazında ortaklık kurduğu ve uzun yıllardır birlikte çalışarak, farklı mesleki iş birliktelikleriyle esnek ve genişleyebilen bir çalışma gurubuna sahiptir. Böylelikle küçükten büyüğe her tür proje için çözüm üretebilmekte ve faaliyet alanını farklı meslek branşlarında verimli olarak kullanabilmektedir. Bu sebeple de mevcut bilgi birikimiz, uygulama deneyimlerimiz, uzman kadromuz ve kurumsal çözüm ortaklarımızla, gerek ülkemizde gerekse yurt dışı projelerinde modern teknoloji olanakları ile hizmet vermeye devam ederek Ulusal ve uluslararası pazarda faaliyetlerimizi güçlü bir şekilde sürdürmekteyiz.